We gebruiken cookies om inhoud en advertenties te personaliseren, om functies voor sociale media aan te bieden en om de toegang tot onze website te analyseren. We delen ook informatie over uw gebruik van onze website met onze partners op het gebied van sociale media en analyse. Onze partners kunnen deze informatie combineren met andere informatie die u aan hen hebt verstrekt of die zij hebben verzameld als onderdeel van uw gebruik van de services. U accepteert onze cookies wanneer u klikt op “Accepteren” en deze website blijft gebruiken.

Accepteren Weigeren Privacy verklaring

'Alles om ze een zo groot mogelijke kans te geven.'

Onze docent en decaan Barbara Meure is onlangs geïnterviewd door een verslaggever van het Nationaal Programma Rotterdam Zuid. Hierbij ging ze in op de kansen die wij op onze school creëren voor onze leerlingen.

De link naar dit interview vindt u hier: https://nprz.nl/interview/alle...